Poznaj nas bliżej

Działamy na rynku od kilkunastu lat i mamy pokaźną grupę zadowolonych Klientów. Dołącz do nich!

Poznaj nas bliżej

Nasi Klienci powracają

Akademia Rozwoju Progress to kompleksowe wsparcie edukacyjne dla instytucji, pracowników i właścicieli firm oraz Klientów indywidualnych, pragnących podnieść swoje kwalifikacje, zdobyć wiedzę i umiejętności.

Współpracujemy z najlepszymi praktykami z różnych dziedzin życia gospodarczego tworząc wyjątkowy zespół trenerów. Akademia Rozwoju Progress powstała w wyniku połączenia pasji  i wieloletnich doświadczeń zdobytych dzięki realizacji projektów szkoleniowych dla przedsiębiorstw i instytucji samorządowych.

Akademię tworzą ludzie pełni zapału, ambitni i kreatywni, gotowi podjąć każde wyzwanie. Do każdego przedsięwzięcia podchodzimy w sposób indywidualny, co umożliwia nam profesjonalną realizację powierzonych zadań.

Pracujemy z najlepszymi trenerami w kraju!  Zespół naszej firmy szkoleniowej liczy ponad 50 trenerów, coachów, konsultantów, psychologów menadżerów różnych szczebli, właścicieli firm oraz specjalistów w konkretnych branżach. Nasze szkolenia prowadzone są w sposób przystępny, kreatywny i interesujący.

Nasze atuty

Dlaczego warto nas wybrać?

 • Jakość świadczonych usług
  W naszych szkoleniach stawiamy na jakość – nasze kursy poddawane są ciągłej ewaluacji, a uzyskane w ankietach wyniki i opinie na bieżąco staramy się uwzględniać w tematyce zajęć. Zdobyta u nas wiedza pozwoli w znaczący sposób zwiększyć wydajność oraz skuteczność pracy
 • Perfekcyjna organizacja
  Przywiązujemy dużą uwagę do organizacji każdego szkolenia. Dbamy o najmniejszy detal, nieustannie dążąc do doskonałości. 
 • Myślimy kreatywnie i globalnie
  Miejsce szkolenia nie jest dla nas żadną przeszkodą! Pracujemy z najlepszymi trenerami w kraju! Najważniejsza jest dla nas jakość świadczonych usług – niezależnie od miejsca ich realizacji
 • Budujemy dobre, długoterminowe relacje z Klientami.
  Każdego uczestnika traktujemy indywidualnie, dbając o miłą atmosferę na każdym etapie naszej współpracy. Dopasujemy ofertę do potrzeb naszych Klientów. Na każdym etapie służymy pomocą, chętnie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem.
Galeria zdjęć

Zdjęcia z naszych szkoleń

Certyfikaty i doświadczenie

Staramy się przeprowadzać nasze
szkolenia z największą starannością.

Współpraca

Zaufali nam najlepsi.
Dołącz do naszych Klientów

Kontakt

Skontaktuj się

Wyślij do nas e-mail
kontakt@progress-koszalin.pl

Zadzwoń do nas
+48 536-830-830
+48 536-517-517

Odwiedź nas w naszym biurze
Oddział w Koszalinie
ul. Zwycięstwa 168 lok. 107-108,
75-612 Koszalin

Formularz kontaktowy

Napisz do nas

Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności

Newsletter

Chcesz otrzymywać wiadomości bezpośrednio na swój e-mail? Zapisz się do naszego Newslettera!